Menu
Your Cart

Yağmurluk Ve Eldivenler

Brand: Beybi Model: HRD3110
KISA ÜRÜN TANITIMI DK-01, Avuç içi ve tüm parmakları yarma deriden imal edilmiştir. Avuç içindeki takviye kısmı gri renkte deridendir. El üstü kırmızı koton kumaştan ve deri takviyelidir. Yüksek koruma Sağlar. Mekanik el aletleri kullanımı gerektiren bahçe ev işlerinde, demir doğrama atölyel..
115.00TL
Brand: Beybi Model: HRD3153
KN2 FLEX PAMUK LİKRALI ÖRME ELDİVEN Örgü bilekli pamuk nitril eldiven. Eldivende likra iplik kullanılarak esneklik kazandırılmıştır. Eldiven aşınmaya karşı uzun süre dayanıklıdır. Gıda ile temasa uygundur. Konfor, el becerisi ve koruma arasında mükemmel bir denge sağlar. 9 Beden ve 10 Beden ..
90.00TL
Brand: Beybi Model: HRD3093
KISA ÜRÜN TANITIMI Yüksek performanslı endüstriyel lateks eldiven. Pamuk kaplı iç yüzeyi terlemeyi azaltır ve rahat kullanım sağlar. Kimyasala karşı direnç gösterir. Gıdaya uygundur. ÜRÜN KULLANIM ALANLARI Gıda işleriİmalatİnşaatPetrol ve gazTarımLojistikMakine ve ekipmanlarAltyapı v..
125.00TL
Brand: Beybi Model: HRD3001
KISA ÜRÜN TANITIMI   PL17 eldivenler, yüksek kalite polyester iplik kullanılarak örülmüş özel bir astara sahiptir. Astar olarak hem konfor hem de sağlamlığı bir arada sunmaktadır. Astar üzerindeki özel Lateks Crinkle (kırışık) yapısı üst düzey kavrama ve kaydırmazlık kabiliyeti su..
100.00TL
Brand: Beybi Model: HRD3000
KISA ÜRÜN TANITIMI   PL9 eldivenler, polyester iplik kullanılarak örülmüş bir astara sahiptir. Astar olarak hem konfor hem de sağlamlığı bir arada sunmaktadır. Astar üzerindeki özel Lateks Crinkle (kırışık) yapısı üst düzey kavrama ve kaydırmazlık kabiliyeti sunar. Polyeste..
80.00TL
Brand: Beybi Model: HRD3129
Isıya ve sürtünmelere karşı dayanıklılık sağlar. %100 doğal NİTRİL kaplaması esneklik, mekanik direnç ve yağ tutmama özelliğinden dolayı yırtılma, delinme ve sürtünmeye karşı mükemmel bir koruma sağlar. PVC ve hafif deri eldivenlere alternatif olarak el sağlığına karşı en uygun eldiven alternatifidi..
70.00TL
Beybi PN3 Zebra Mavi Siyah Eldiven 10 No
Out Of Stock
Brand: Beybi Model: HRD3002
KISA ÜRÜN TANITIMI  PN3 eldivenler ekstra ince ve hafif olması sayesinde üstün el becerisi ve konfor sağlar. Polyester örgü yapısı elinizin hava almasını sağlar, terletme yapmaz. Esnek konç yapısı bileğinize tam uyum sağlar. Aşınmaya karşı dayanıklıdır. Gıda İle temasa uygundur. ÜRÜ..
69.00TL
Brand: Beybi Model: HRD2503
Isıya ve sürtünmelere karşı dayanıklılık sağlar. %100 doğal NİTRİL kaplaması esneklik, mekanik direnç ve yağ tutmama özelliğinden dolayı yırtılma, delinme ve sürtünmeye karşı mükemmel bir koruma sağlar. PVC ve hafif deri eldivenlere alternatif olarak el sağlığına karşı en uygun eldiven alternatifidi..
67.00TL
Beybi PN5 Zebra Eldiven 10 No
Out Of Stock
Brand: Beybi Model: HRD0331
Pn Zebra Polyester Örme Nitril Eldiven • Aşınma ve yırtılmaya karşı dirençlidir. • Nitril kaplama sayesinde yağ ve grese karşı dayanıklılık gösterir. • Özel kalıbı sayesinde ele mükemmel uyum sağlar. • Polyester örme olması elinizin hava almasını kolaylaştırır. • Tırtıklı özel dokusu üstün kayd..
70.00TL
Brand: Beybi Model: HRD0345
BEYBİ  USTA İŞ ELDİVENİ KIRMIZI  % 100 Lateksden imal edilmiş , içi pamuk astarlı kırmızı renkli ve alerji yapma riski oldukça azaltılmış bir eldivendir. Pamuk astarı sayesinde elleri terletmez. Daha hafif , ince yapısına karşın esnek ve dayanıklılığı ile iyi bir teknoloji ürünüdür. Duyar..
110.00TL
Brand: Diğer Model: HRD3099
Ürün Rengi: Mavi Paket İçi Adet: 100 İki Ele Uyumludur!   Haspet muayene eldiveni mutfakta, temizlikte ve kozmetikte kullanılma olanağı sağlamaktadır. İhtiyaca uygun, siyah, mavi ve beyaz Haspet eldiven çeşitleri sitemizde bulunmaktadır.   İş güvenliği, hijyen gibi sebepler..
175.00TL
Showing 1 to 12 of 15 (2 Pages)