Menu
Your Cart

Kürekler

Brand: Fiskars Model: FSK141020
Kış mevsiminde bir yolculuğa çıktığınızda, bir kar fırtınasına yakalanırsanız kendinizi bir kar sürüklenmesinden kurtarabilmeniz için bagajda kullanışlı bir alet bulundurmak her zaman işe yarar. Bu kullanışlı alet, ergonomik plastik kaplamalı bir alüminyum şafta ve ele tam oturan ergonomik tasarımlı..
405.00TL
Brand: Fiskars Model: FSK131513
FiSKARS 131513 Sivri Uçlu Bahçıvan Beli Güçlü bir kazı işi güçlü bir bahçıvan küreği gerekir ve Fiskars'ın Solid yelpazesinin sivri uçlu versiyonu, toprak ile çalışmak, çukur açmak, kenar düzeltmek ve ekimde tamamiyle güvenilir bir yardımcıdır. Şayet hedefiniz toprak ile çalışmaksa, bu alet ..
580.00TL
Brand: Freecamp Model: KMP2650
Dayanaklı ve sağlam   • Kamp, Av ve Outdoor etkinlikleriniz için ideal ve kullanışlı bir ekipmandır. • Kaliteli çelik malzemeden üretilmiştir • Bıçak ve Testere, sap kısmının içerisinden çıkmaktadır. • Fonksiyonları; • Kürek (Kenarı ile kapak açılabilir) • B..
350.00TL
Orcamp Katlanır Kamp Küreği KazKürKes OUT-4100 Orcamp Katlanır Kamp Küreği KazKürKes OUT-4100
Out Of Stock
Brand: Orcamp Model: KMP0255
Askeri, bilimsel araştırma ve kamp kullanımına uygun pratik, hayati işlevlere sahip kazma kürek. Küçültülmüş, katlanır çok hafif, çok amaçlı, kompakt bir alettir. Taşıması kolaydır. Testere, pusula, balta, şişe açacağı ve tehditlere karşı öz savunma aracı olarak da kullanabilirsiniz.   Tek..
105.00TL
Brand: Yaparlar Model: HRD0704
Farklı ihtiyaçlar ve kullanım alanları düşünülerek ergonomik bir yapıda tasarlanan, en zorlu koşullara bile dayanabilecek nitelikte üretilen YAPARLAR kürekleri, standart olarak Endüstriyel Boya ile boyanmaktadır. Opsiyonel olarak ise Elektrostatik Fırınlı Toz Boya uygulanan küreklerin ağırlık tolera..
125.00TL
Showing 1 to 8 of 8 (1 Pages)