Menu
Your Cart

Toz Dolgu Ve Yapıştırıcılar

Bianca Bia-Crete HS1040 Yüksek Mukavmetli Yapıştırıcı Tamir Harcı 25 Kg.
Out Of Stock
Brand: Bianca Model: BİA0150
Bia-Create HS-1040 Yüksek Mukavemetli Yapısal Tamir Harcı Çimento esaslı, tek komponentli, polimer, fiber takviyeli, tiksotropik, yüksek mukavementli tamir harcıdır.   KULLANIM ALANLARI• Yüksek mukavemetli beton elemanların yüzey bozukluklarının tamiri ve tesviyesinde• Bileşim yerlerinde pa..
115.00TL
Bianca Bia-Crete ITH-05 Çimento Esaslı İnce Tamir Harcı 25 Kg.
Out Of Stock
Brand: Bianca Model: BİA0144
Bia-Create ITH-05 Çimento Esaslı İnce Tamir Harcı Brüt beton ve prefabrik beton gibi yapı elemanlarının onarımında ve sıvanmasında kullanılan ince tamir harcıdır.     KULLANIM ALANLARI• Brüt beton yüzeylerin tamiratında ve sıvanmasında,• Kırılmış ve darbe görmüş prefabrik beton eleman..
105.00TL
Bianca Bia-Crete KTH-20 Çimento Esaslı Kalın Tamir Harcı 25 Kg.
Out Of Stock
Brand: Bianca Model: BİA0149
Bia-Create KTH-20 Çimento Esaslı Kalın Tamir Harcı Brüt beton ve prefabrik beton gibi yapı elemanlarının onarımında ve sıvanmasında kullanılan kalın tamir harcıdır.   KULLANIM ALANLARI• Brüt beton yüzeylerin tamiratında ve sıvanmasında,• Kırılmış ve darbe görmüş prefabrik beton elemanların ..
105.00TL
İsonem Manyetik Sıva 5 Kg (Ü.K.)
Out Of Stock
Brand: İsonem Model: İSO0113
 Üzerine Mıknatıs Yapıştırılabilen Sıva ISONEM MANYETİK SIVA yapısındaki manyetik metal sayesinde, arkasında mıknatıs olan resim, poster gibi şeyleri boyaya zarar vermeden yüzeye tutturabilen, yapışma gücü yüksek, kuruması çabuk, sürtünmeye dayanıklı, renk değişimi yapmayan yüksek perform..
535.00TL
Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)