Menu
Your Cart

Isı Yalıtımı

Brand: Dry Fix Model: DRY0010
Yangın Solüsyonu DryFiX NO-FIRE Özel mineral katkılı yapısı ile yüzeyin, oksijenle temasını tamamen keserek alev alma ve parlama yapmasını engelleyen Yangın Solüsyonudur. Yanmaz Solüsyon Uygulama Alanları Ahşap yapı ve ahşap ürünlerde, kağıt, kumaş. deri, sünger gibi sanayi ürünlerinde, yat üretimin..
950.00TL
Filli Boya Dalmaçyalı Magic Fine Toprak 15 Kg.
Out Of Stock
Brand: Filli Boya Model: FLB707
Magic Fine Kaplama Serisi Çimento esaslı, hafif, elyaf takviyeli, yüzeyde doğal bir doku oluşturan, son kat iç ve dış yüzey kaplamalarıdır. İnce sıva, düzgün yapılmış kaba sıva, beton, alçıpan, gaz beton veya kendini taşıyabilen silikat ya da akrilik esaslı eski boyaların üzerine yenilemek amacı..
600.00TL
Brand: İsonem Model: İSO0109
Yangın Geciktirici Son Kat Boya Yangın geciktirici, alev almaz, sürülerek uygulandığı yüzeyde kuruyarak eksiz bir tabaka oluşturan son kat yangın boyasıdır. Direkt alev temasında, alev geciktiricidir. Yangına karşı dayanıklıdır. Su bazlıdır, solvent içermez. Elastiktir, hareketlerden etkilenmez. Ku..
4,850.00TL
Brand: İsonem Model: İSO0005
ISONEM Antifire Wood Yangın Geciktirici Ahşap Verniği ISONEM Antifire Wood Varnish yangına dayanıklı vernik ürünü su bazlı ve intümesan özellikte olup, iç mekânlarda bulunan ahşap yüzeylerin yangından korunması için kullanılan şeffaf film kaplamadır. Dış mekân uygulamalarında, Antifire Wood Varnish..
1,750.00TL
Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)