Menu
Your Cart

Su Yalıtımı

Brand: Allmax Model: ALL0071
Ürün Tanımı: Elastomerik (akrilik) reçine esaslı, tek bileşenli, UV dayanımlı, kullanıma hazır tam elastik su yalıtım malzemesidir.   TS EN 1504-2 (C) I MC-IR prensiplerine uygundur.   Bayındırlık Poz No: 04.509   Kullanım Alanı: İç ve dış mekanlarda, Düşey ve yatay..
600.00TL
Bianca Bi-Mix Powder Toz Harç Hatkısı 0.33 Kg
Out Of Stock
Brand: Bianca Model: BİA0066
Bi-Mix Powder Su İtici Özellikte, Toz, Harç Katkı Malzemesi  Su geçirimsizliği istenen her türlü sıva, şap ve beton işlerinde kullanılan, yüksek kalitede su itici, toz halde harç katkı malzemesidir.   UYGULANACAK YÜZEYLERBi-Mix Powder, suya ve rutubete maruz kalan her türlü mineral esa..
45.00TL
Bianca Doğal Taş Koruyucu Şeffaf 2.5 Lt
Out Of Stock
Brand: Bianca Model: BİA0106
Doğal Taş Koruyucu Siloksan esaslı, yapı elemanlarının yüzeylerine emprenye edilerek, yüksek penetrasyon özelliği ile su iticilik kazandıran, solventli ve şeffaf malzemedir.   UYGULANACAK YÜZEYLERDekoratif tuğla, gaz beton ve traverten gibi emici yüzeylerde, mineral esaslı dış cephe kaplamal..
320.00TL
Brand: Filli Boya Model: HRD3376
SMP Esaslı Su Yalıtım Malzemesİ Ürün Tanımı Aqua Blocker® solventsiz, su katılmamış, bitüm içermeyen, kuruduktan sonra büzüşme ve çökme yapmayan ve DIN 18195’e göre binalarda kullanıma uygun olan bir su yalıtım malzemesidir. Aqua Blocker® Liquid ise, yatay yüzeylerde kullanılan, kendinden yayılma öz..
5,900.00TL
Brand: Çukurova Model: HRD1166
Ülkemizde geleneksel çatı kaplama malzemesi olarak sert ve kırılgan kaplamalar kullanılır. Ancak bu malzemelerin neden olduğu sorunlar halk arasında yaygın olarak bilinmektedir. Asfalt kiremit “shingle” size karşılaştığınız bu sorunların hiçbirini yaşatmaz. Kırılmama özelliği sayesinde bina ömrü boy..
650.00TL
Brand: Çukurova Model: HRD1165
Ülkemizde geleneksel çatı kaplama malzemesi olarak sert ve kırılgan kaplamalar kullanılır. Ancak bu malzemelerin neden olduğu sorunlar halk arasında yaygın olarak bilinmektedir. Asfalt kiremit “shingle” size karşılaştığınız bu sorunların hiçbirini yaşatmaz. Kırılmama özelliği sayesinde bina ömrü boy..
650.00TL
Brand: Dry Fix Model: DRY0008
Epoksi Astar DFC-100 DryFiX DFC 100 İki bileşenli, solventsiz epoksi reçine esaslı, çok amaçlı epoksi astar. Epoksi Astar Uygulama Alanları Endüstriyel tesislerde beton yüzeylerin, çimentolu harçların ve şapların doyurulmasında, alçı çekilmiş duvarların solventli boya ile boy..
3,000.00TL
Brand: Dry Fix Model: DRY0016
Şeffaf İzolasyon Sıvı Cam Glassy 100 Seramik, mermer, granit, fayans, doğal taş, beton vb. kaplama üzerine  kolayca uygulanabilen UV dayanımlı, kimyasal ve fiziksel dirence sahip, iki bileşenli, şeffaf zemin kaplamasıdır. Su yalıtımının yanı sıra dekoratif amaçlıda kullanılabilir. Kurudukt..
750.00TL
Dry Fix NM-S 10 Nem ve Rutubet Boyası 1 Kg.
Out Of Stock
Brand: Dry Fix Model: DRY0001
Dryfix  Nem ve Rutubet Boyası NM-S-10 Nem Boyası; özel kimyasalların polimer ile modifiye edilmesiyle üretilen, neme ve rutubete katman oluşturan, yeni nesil nem ve rutubet boyasıdır. Her türlü ıslak ve nemli iç-dış duvarlara ve tavana uygulanarak nem, rutubet ve küf oluşumuna karşı kesin çözüm..
425.00TL
Brand: Dry Fix Model: DRY0003
Dryfix NM-S 10 (Nemeson) Nem ve Rutubet Boyası 5 KgTÜRKİYE'NİN EN ETKİLİ RUTUBET VE NEM BOYASI SADECE FİRMAMIZDA SATIŞA SUNULMUŞTUR. MUADİLLERİ İLE KARIŞTIRMAYINIZ! DryFiX NM-S 10 likit nem bariyeri; özel kimyasalların polimer ile modifiye edilmesiyle üretilen, neme ve rutubete katman oluştura..
1,400.00TL