Menu
Your Cart

Dalış Ekipmanları

Brand: Bestway Model: kmp4679
Ürün lacivert ve siyah renkten oluşup stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır.   -        İçerik: Bir adet maske, bir adet şnorkel..
1,000.00TL
Bestway Can Yeleği Fisher-Price  51 x 46 cm Bestway Can Yeleği Fisher-Price  51 x 46 cm
Out Of Stock
Brand: Bestway Model: KMP2675
Bestway Fisher Price Can Yeleği 51 x 46 cm Can yeleği ile çocuklar sudan çıkmak istemeyecek. Dayanıklı malzemeden üretilmiş bu şık tasarıma sahip can yeleği ile çocuklar suda keyifli dakikalar geçirecekler. Çift kilitli sistemi sayesinde çocuklarınız suda artık daha güvenli. Yakası ile birlikte 3..
185.00TL
Brand: Bestway Model: KMP2674
3 – 6 yaş arasındaki çocuk grubuna özel olarak tasarlanan Bestway can yeleği canlı sarı rengi ile miniklerin dikkatini çekmeyi başarır.Hassas ciltlere uygundur, ciltte yanma ve tahriş meydana getirmez.Uzun süreli kullanımlardaysa dikkat edilmesi gerekir.51x46 cm ölçülerindedir.Yelek önünde bulunan k..
200.00TL
Bestway Hydro Pro SeaClear Flowtech Şnorkel Large/XLarge Bestway Hydro Pro SeaClear Flowtech Şnorkel Large/XLarge
Out Of Stock
Brand: Bestway Model: KMP2671
Bu maske, tüm yüzünüzü kaplayarak hem ağzınızı hem burnunuzu kullanarak doğal nefes alabilmenizi sağlar. Nefesinizi, motorlu araçlardaki buz çözücü gibi kullanarak maskenin lensinde sirkülasyon yaptığı için buğulanmayı engeller.  Maskenin sunduğu geniş görüş açısı sayesinde, su altındaki her ..
1,100.00TL
Brand: Bestway Model: KMP2672
Bu maske, tüm yüzünüzü kaplayarak hem ağzınızı hem burnunuzu kullanarak doğal nefes alabilmenizi sağlar. Nefesinizi, motorlu araçlardaki buz çözücü gibi kullanarak maskenin lensinde sirkülasyon yaptığı için buğulanmayı engeller.  Maskenin sunduğu geniş görüş açısı sayesinde, su altındaki her ..
1,100.00TL
Bestway Hydro-Pro Aktif Yüzücü Gözlüğü 21055 Bestway Hydro-Pro Aktif Yüzücü Gözlüğü 21055
Out Of Stock
Brand: Bestway Model: KMP2669
Materyal: silikon ve plastik. Yumuşak ve dayanıklı malzemeden üretildiği için uzun süreli kullanım sağlar. Antifog özelliğine sahiptir. Güneşin UV ışınlarına karşı özel koruma sağlar. Kendinize göre ayarlayabilirsiniz...
85.00TL
Brand: Bestway Model: KMP2677
Şişirme ürünleriniz için uygun olan sağlam onarım yamalarıyla küçük sızıntılar hızlı ve kolay bir şekilde giderilebilir.Toplam on onarım yamasından oluşur.Yamaların her biri yaklaşık 6,5 x 6,5 cm boyutundadır, bu da onları daha küçük delikler ve aşınma noktaları için ideal kılar.Kendinden yapışkanlı..
150.00TL
Bestway Tamir Seti 62091
Out Of Stock
Brand: Bestway Model: KMP2678
Bestway Şişme Ürünler Tamir Kiti62091 Şişme havuz Büyük şişme havuz için kullanabileceğiniz Tamir bandıBu ürünle Havuz suyu doluyken onarım yapabilirsiniz.Paket içerisinde 10 adet yapıştırıcı bant bulunmaktadır...
90.00TL
Brand: Cressi Model: KMP0375
Cressi Action Maske Action Cam Maske, aksiyon kameralarının kolayca maskeye montajı için çerçeve üzerine eklenen bir adaptör içeren bir modeldir. Çerçeve, kameranın montaj alanında kalınlık bakımından güçlendirilmiştir ve kamera eğim ayarını yapabilecek şekilde sabitleme düğmeli vidalı sistem ile ..
2,250.00TL
Brand: Cressi Model: KMP0376
Olağanüstü yumuşaklığı ve rahatlığı ile kullanıcıların her zaman ilk tercihi olmaktadırEyes serine göre daha geniş çerçeve yapısına sahiptir.Maskenin eteğinin tüm tasarımı, maske ile yüz arasında çok iyi bir açıya sahip temas noktası sağlayan yeni kurallara göre dizayn edilmiştir.Maske görülmemiş bi..
2,600.00TL