Menu
Your Cart

Sandalyeler

Brand: Campout Model: KMP2666
Katlanır Yapısı İle Az Yer Kaplayarak Evde Ve Araçta Saklanabilir. Takviyeli Çift Kat Kumaş. Kol Dayama. Bardaklık İçecekleri Soğuk Tutan Özel Bölme. Gazete, Dergi Vb. İçin Fermuarlı Özel Bölme. Telefon, Şarj Vb. İçin Özel Cep. Taşıma Askısı. Sünger Dolgulu, Rahat Oturma Sağlayan Tasarım. ..
795.00TL
Brand: Campout Model: KMP2328
Nurgaz Campout Katlanır Mogan Sandalyeyi dış mekanlarda, doğada, kampta, balıkta rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Katlanabilir yapısı ile az yer kaplayarak evde ve araçta rahatlıkla saklanabilir. Takviyeli Oxford malzeme çift kumaşı, iki adet kol dayama bölümü, bir adet bardaklık bölümü v..
364.00TL
Brand: Campout Model: KMP2282
Son Derece Hafif Sağlam Klasik Kamp Sandalyesi. Alüminyum Gövde Pas, Kir Tutmaz. Küçük Ve Katlanır Yapısı İle Az Yer Kaplar. Uzun Ömürlüdür. Ağırlığı Sadece 2.3 Kg'dır. 100 Kg Taşıma Kapasitesi Vardır. Her Türlü Kamp Koşulunda Kullanılabilir. Yazın Islak Mayo İle Oturduğunuzda Suyu Emmez Ve H..
554.00TL
Brand: Campout Model: KMP2279
Katlanır yapısı ile az yer kaplıyarak evde ya da araçta kolayca saklanabilir. Evladiyelik uzun ömürlü metal gövde. Dayanıklı örgü ve fileli kumaş Taşıma kapasitesini arttıran güçlendirici demir. Sandalye kumaşından fermuarlı taşıma çantası. Ayaklarda plastik tabanlar. Taşıma kapasitesi: 100 kg..
350.00TL
Brand: Campout Model: KMP2289
Katlanır yapısı sayesinde az yer kaplar. Evde ve araçta rahatlıkla saklanabilir Uzun ömürlü alüminyum gövdeli Son derece sağlam yapısı 150 kg taşıma kapasitesi Taşıma çantası ile birlikte teslim edilir Ölçüler : 60x60x95 cm Ağırlık : 3 kg..
894.00TL