Menu
Your Cart

Mangallar

Brand: Campout Model: KMP2661
 Son Derece Pratik İstediğiniz Şekilde Boyunu Ayarlayabileceğiniz Yeni Nesil Izgara. Odun Ateşinde Izgara Keyfi. Kamp Ateşinde Çay Keyfinize Devam Edin. Yemeğinizi Yapın. Barbekü Olarak Kullanın. Portatif Ve Montajı Kolaydır. Kolayca Temizlenebilir. Uzun Ömürlüdür. Sac Malzemeden Üretil..
405.00TL
Brand: Campout Model: KMP2373
Portatif. Kompakt. Paslanmaz Çelik. Kolayca Katlanır. Son Derece Sağlıklıdır. Çok Az Yer Kaplar. Kolayca Temizlenir. Uzun Ömürlüdür. Küçük Odun Parçaları İle Çok Yüksek Güçte Ateş Yakmanıza Olanak Sağlar. Çizilmeye Ve Korozyona Karşı Dayanıklı. Taşıma Çantası İle Birlikte. Malzeme: Paslan..
444.00TL
Brand: Emk Model: HRD2278
Kendinden fitilli, tutuşturuculu mangal kömürü..
75.00TL
Nurgaz Akıllı Izgara Hamburger Bölmeli
New New
Brand: Nurgaz Model: KMP2376
Nurgaz akıllı ızgara hamburger bölmeli   Son derece pratik istediğiniz şekilde boyunu ayarlanabileceğiniz yeni nesil ızgara. Odun ateşinde ızgara keyfi. Kamp ateşinizde çay keyfinize devam edin. Yemeğinizi yapın. Barbekü olarak kullanın. Portatif ve montajı kolaydır. Kolayca temizlenebi..
560.00TL
Brand: Nurgaz Model: KMP0120
AKILLI IZGARA İÇİN ATEŞ YAKMA TAVASI KOLAYCA TEMİZLENEBİLİR. UZUN ÖMÜRLÜDÜR. 2 MM SAC MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR. MALZEME: 2 MM SAC. AĞIRLIK: 4,25 KG. EBAT: 60 X 40 X 12 CM.  ..
359.00TL
Brand: Nurgaz Model: KMP2379
Kamp Ateşiniz Hiç Sönmesin. Pişirme Amaçlı Ve De Ekipmanlarınızı Asma Amaçlı Kullanabilirsiniz. Çayınızı Demleyin. Su Isıtın. Yemek Pişirin. Büyük Et Parçalarını Pişirin. Kamplarınıza Keyif Katın. Sökülebilir Az Yer Kaplar. Taşıma Çantası İle Birlikte. Üzerinde Ekipmanları Ürüne Dahil Değil..
354.00TL