Menu
Your Cart

Mangallar

Brand: Diğer Model: KMP0288
Baygato grilling guru mangal (düz taban) Ölçüsü 48x36x17 cm TOPLAM AĞIRLIGI 4,20KG Mangal keyfını bır sonrakı sevıyeye taşımaya hazır mısınız? Aileniz ve arkadaşlarınızla oturup birlikte bir gurme ziyafeti yaptığınızı hayal edin. Mükemmel bir mangal keyfi için sadece iki şeye ihtiyacınız var: Lyl bi..
1,750.00TL
Brand: Campout Model: KMP2661
 Son Derece Pratik İstediğiniz Şekilde Boyunu Ayarlayabileceğiniz Yeni Nesil Izgara. Odun Ateşinde Izgara Keyfi. Kamp Ateşinde Çay Keyfinize Devam Edin. Yemeğinizi Yapın. Barbekü Olarak Kullanın. Portatif Ve Montajı Kolaydır. Kolayca Temizlenebilir. Uzun Ömürlüdür. Sac Malzemeden Üretil..
650.00TL
Brand: Nurgaz Model: KMP2668
HAM DEMİR ÜZERİNE KAPLAMADIR. 24X34 IZGARA TEL 3,5MM SAP KALINLIĞI 2MM GÖVDE KALINLIGI HAMSİ GİBİ KÜÇÜK BALIKLAR İÇİN UYGUN DEĞİLDİR..
110.00TL
Brand: Nurgaz Model: KMP2379
Kamp Ateşiniz Hiç Sönmesin. Pişirme Amaçlı Ve De Ekipmanlarınızı Asma Amaçlı Kullanabilirsiniz. Çayınızı Demleyin. Su Isıtın. Yemek Pişirin. Büyük Et Parçalarını Pişirin. Kamplarınıza Keyif Katın. Sökülebilir Az Yer Kaplar. Taşıma Çantası İle Birlikte. Üzerinde Ekipmanları Ürüne Dahil Değil..
575.00TL
Brand: Nurgaz Model: KMP0151
  PORTATİF. KOMPAKT. KOLAY KURULUM. KÜÇÜK ODUN PARÇALARI İLE ÇOK YÜKSEK GÜÇTE ATEŞ YAKMANIZA OLANAK SAĞLAR. İÇ İÇE GEÇEREK ÇOK AZ YER KAPLAR. ÇİZİLMEYE VE KOROZYONA KARŞI DAYANIKLI. HAVA EMİŞ DELİKLERİ SAYESİNDE AZ MİKTARDA ODUN PARÇASIYLA YÜKSEK KALORİDE ISI ELDE EDEBİLİRSİNİZ. ALKOL O..
575.00TL
Brand: Nurgaz Model: KMP0121
NURGAZ KARA MANGAL BÜYÜK   İSTER ODUN İSTER KÖMÜR YAKIN. ŞİŞ VE KABAP YAPIN. ET, KÖFTE PİŞİRİN. İSTERSENİZ ÇAYINIZI, YEMEĞİNİZİ YAPIN. DİLERSENİZ KAMP ATEŞİNİZİ YAKIN. SON DERECE SAĞLAM. UZUM ÖMÜRLÜ BİR MANGALDIR. GÖVDESİ EMAYE KAPLI ÜST IZGARASI KROM KAPLIDIR. AYAKLARI KATLANIR. ÇOK ..
950.00TL
Brand: Nurgaz Model: KMP0122
 İSTER ODUN, İSTER KÖMÜR YAKIN. ŞİŞ VE KEBAP YAPIN. ET, KÖFTE PİŞİRİN. İSTERSENİZ ÇAYINIZI, YEMEĞİNİZİ YAPIN. DİLERSENİZ KAMP ATEŞİNİZİ YAKIN. SON DERECE SAĞLAM. UZUM ÖMÜRLÜ BİR MANGALDIR. GÖVDESİ EMAYE KAPLI ÜST IZGARASI KROM KAPLIDIR. AYAKLARI KATLANIR. ÇOK AZ YER KAPLAR. SAĞLAM TAŞ..
800.00TL
Brand: Nurgaz Model: KMP0093
Sökülebilir Az Yer Kaplar Taşıma Çantası ile Birlikte Asılı zinciri sayesinde yükseklik ayarlanabilir...
800.00TL
Brand: Nurgaz Model: KMP2383
Kamp Ateşiniz Hiç Sönmesin. Çayınızı Demleyin. Su Isıtın. Yemek Pişirin. Kamplarınıza Keyif Katın. Sökülebilir Az Yer Kaplar. Korozyona Ve Paslanmaya Dayanıklı. Asılı Zinciri Sayesinde Yükseklik Ayarlanabilir. Sert Eloksal Alüminyum Malzemeden Üretilmiştir. Ebat: 1290 Mm. Katlanır Ebat: 55..
650.00TL
Brand: Orcamp Model: KMP0188
Orcamp Ateş üstü ızgara Maxi boy Kampta, piknikte veya doğa da muhteşem bir mangal yapmak istemez misiniz? Orcamp ateş üstü ızgara ile mangalınızı, çayınızı yapabilirsiniz. Çok yönlü kullanımı ve özel çantası ile seyahatlerinizde yanınızda rahatça taşıyabilirisiniz.   Ürün Açıklaması: Ateşe..
725.00TL
Brand: Orcamp Model: KMP0186
Kampta, piknikte veya doğa da muhteşem bir mangal yapmak istemez misiniz? Orcamp ateş üstü ızgara ile mangalınızı, çayınızı yapabilirsiniz. Çok yönlü kullanımı ve özel çantası ile seyahatlerinizde yanınızda rahatça taşıyabilirsiniz.   Ürün Açıklaması: Ateşe dayanıklı özel boya kaplamalıdır. ..
700.00TL
Showing 1 to 12 of 18 (2 Pages)