Menu
Your Cart

Banyo/Mutfak

Brand: Melissa Model: HRD1587
Melissa Bornozluk Krom Farklı geometrik ve özgün tasarımlı banyonuza estetik değer katar Paslanmaz Yıpranmaz Komple krom kaplıdır..
50.00TL
Brand: Melissa Model: HRD1670
Melissa Etejer Krom Üretici EROL TEKNİK Parça Numarası MELİSSA ETEJER KROM Ürün Model Numarası BET 096793. Renk Beyaz Tarz Melissa Etejer Krom Paket İçeriği MELİSSA ETEJER KROM Ağırlık 0.44 Kilogram Üretici EROL TEKNİK Ürün Boy..
65.00TL
Melissa Fırçalık
Out Of Stock
Brand: Melissa Model: HRD0494
Melissa Fırçalık Krom Farklı geometrik ve özgün tasarımlı banyonuza estetik değer katar Krom kaplıdır Kararma yapmaz İz bırakmaz..
50.00TL
Brand: Melissa Model: HRD0491
Melissa Kapaklı Kağıtlık Geniş Krom Farklı geometrik ve özgün tasarımlı banyonuza estetik değer katar Kağıt havluluk aparatı Duvara monte Özellikle hanımların mutfaklarda sıkça kullandığı bir araçtır Başlıca kullanım alanları, oteller, tatil köyleri, pansiyon ve evlerde kullanılmaktadır..
50.00TL
Brand: Melissa Model: HRD0489
Melissa Kapaklı Kağıt Havluluk Krom Farklı geometrik ve özgün tasarımlı banyonuza estetik değer katar Kağıt havluluk aparatı Duvara monte Özellikle hanımların mutfaklarda sıkça kullandığı bir araçtır Başlıca kullanım alanları, oteller, tatil köyleri, pansiyon ve evlerde kullanılmaktadır..
50.00TL
Brand: Melissa Model: HRD0495
Melissa Uzun Havluluk Krom Farklı geometrik ve özgün tasarımlı banyonuza estetik değer katar Kağıt havluluk aparatı Duvara monte Özellikle hanımların mutfaklarda sıkça kullandığı bir araçtır Başlıca kullanım alanları, oteller, tatil köyleri, pansiyon ve evlerde kullanılmaktadır..
60.00TL
Brand: Melissa Model: HRD0490
Melissa Kapaklı Kağıtlık Dar Krom Farklı geometrik ve özgün tasarımlı banyonuza estetik değer katar Kağıt havluluk aparatı Duvara monte Özellikle hanımların mutfaklarda sıkça kullandığı bir araçtır Başlıca kullanım alanları, oteller, tatil köyleri, pansiyon ve evlerde kullanılmaktadır..
55.00TL
Showing 1 to 7 of 7 (1 Pages)