Menu
Your Cart

Banyo Aksesuarları

Brand: Melissa Model: HRD1670
Melissa Etejer KromÜreticiEROL TEKNİKParça NumarasıMELİSSA ETEJER KROMÜrün Model NumarasıBET 096793.RenkBeyazTarzMelissa Etejer KromPaket İçeriğiMELİSSA ETEJER KROMAğırlık0.44 KilogramÜreticiEROL TEKNİKÜrün Boy..
45.00TL
Brand: Melissa Model: HRD0494
Melissa Fırçalık KromFarklı geometrik ve özgün tasarımlı banyonuza estetik değer katar Krom kaplıdır Kararma yapmaz İz bırakmaz..
30.00TL
Brand: Melissa Model: HRD0491
Melissa Kapaklı Kağıtlık Geniş KromFarklı geometrik ve özgün tasarımlı banyonuza estetik değer katar Kağıt havluluk aparatı Duvara monte Özellikle hanımların mutfaklarda sıkça kullandığı bir araçtır Başlıca kullanım alanları, oteller, tatil köyleri, pansiyon ve evlerde kullanılmaktadır..
35.00TL
Melissa Kapaklı Kağıt Havluluk
Out Of Stock
Brand: Melissa Model: HRD0489
Melissa Kapaklı Kağıt Havluluk KromFarklı geometrik ve özgün tasarımlı banyonuza estetik değer katar Kağıt havluluk aparatı Duvara monte Özellikle hanımların mutfaklarda sıkça kullandığı bir araçtır Başlıca kullanım alanları, oteller, tatil köyleri, pansiyon ve evlerde kullanılmaktadır..
30.00TL
Brand: Melissa Model: HRD0495
Melissa Uzun Havluluk KromFarklı geometrik ve özgün tasarımlı banyonuza estetik değer katar Kağıt havluluk aparatı Duvara monte Özellikle hanımların mutfaklarda sıkça kullandığı bir araçtır Başlıca kullanım alanları, oteller, tatil köyleri, pansiyon ve evlerde kullanılmaktadır..
30.00TL
Melissa Wc Kapaklı Kağıtlık
Out Of Stock
Brand: Melissa Model: HRD0490
Melissa Kapaklı Kağıtlık Dar KromFarklı geometrik ve özgün tasarımlı banyonuza estetik değer katar Kağıt havluluk aparatı Duvara monte Özellikle hanımların mutfaklarda sıkça kullandığı bir araçtır Başlıca kullanım alanları, oteller, tatil köyleri, pansiyon ve evlerde kullanılmaktadır..
30.00TL
Showing 1 to 6 of 6 (1 Pages)